capture

Senior System Analyst (49124)

Budapest / Full-time

Agilis szervezeti modellben dinamikusan működő IT csapatba keresünk banki ügyfelünkhöz rendszerelemzőt.

Feladatok

  • Új megoldások tervezésében/végrehajtásában aktív közreműködés
  • Pénzforgalmi rendszerek IT összefogói szerepkörének ellátása
  • Üzleti-, leánybanki társterületekkel szoros együttműködés
  • Üzleti igényekből technikai/funkcionális specifikációk készítése
  • Az elkészült fejlesztések megfelelő szintű dokumentálása
  • Kapcsolat tartás az IT társterületekkel, valamint külföldi szállítóval
  • Jelentések, riportok készítése
  • Éles üzemi hibák, problémák feltárásában támogatás nyújtása

Elvárások

  • Felsőfokú informatikai/gazdasági végzettség és/vagy legalább 5 éves pénzintézeti, releváns tapasztalat
  • Workflow folyamatokban és alkalmazások/rendszerek közötti hibakeresésben szerzett tapasztalatra (log elemzés, trace)
  • Pénzügyi rendszerekhez kapcsolódó rendszerszervezői ismeret
  • Pénzügyi szektorban, hitelintézetnél szerzett, releváns munkatapasztalat
  • Szakmai, aktív, legalább középfokú angol nyelvismeret
  • Proaktív, határozott fellépésű, aki gyorsan tud reagálni a változó prioritásokra
  • Képes out of the box gondolkodni
  • Precizitás jellemzi a munkájában, kiemelkedő kommunikációs és tárgyaló készségekkel rendelkezik
  • Adatmodellező szoftverek használatában jártas (pl.: Vízió, drow.io, Enterprise Architect)
  • Oracle adatbázis lekérdezéshez szükséges SQL ismeretek

Előny

  • Banki folyamatok ismerete
  • Az agilis módszertani és termék (Atlassian) ismerete

Jelentkezését WEBOLDALUNKON keresztül is gyorsan és egyszerűen intézheti!