capture

Üzleti elemző DWH (49337)

Budapest / Full-time

Adattárház projekthez keresünk üzleti elemzőt, aki senior szinten képes az adattárházzal szembeni üzleti igények összegyűjtésére, elemzésére, feltárva azok mély, adatbázis szintű forrásait az IT területtel és ez alapján támogatja az adattárház kialakítását, adatmodell tervezés, adatpiacok és riportok tervezésének és kialakításának támogatása.

Feladatok

  • Adattárház koncepció, MDM koncepció, adatpiacok definiálása, kialakításának támogatása
  • Kapcsolódó alkalmazások adatkapcsolatainak tervezése, specifikáció készítése
  • Kiszolgáló rendszerek elvi működésének megismerése
  • Üzleti igények felmérése, katalogizálása, nyomon követése
  • Fejlesztési lehetőségek feltárása, fejlesztések támogatása
  • Meglévő és új rendszerek integrációjának tervezése, specifikáció készítése
  • Fejlesztések kapcsán a feladatok nyomon követése, előrehaladás támogatása

Szükséges kompetenciák

  • Adattárház építésben szerzett gyakorlat
  • Online rendszerek működésének ismerete
  • Ügyfél törzsadat kezelés kapcsán szerzett tapasztalat
  • Relációs adatbázis kezelés ismeretek
  • Specifikáció készítés
  • Önálló és csapatban történő munkavégzés
  • Precizitás

Előnyt jelent

  • SAP R3 kapcsán szerzett tapasztalat
  • SQL nyelv ismerete
  • Interface technológiák ismeret

Jelentkezését WEBOLDALUNKON keresztül is gyorsan és egyszerűen intézheti!